pasjaonline.pl
O nas

Skąd wziął się pomysł na prowadzenie takiego czegoś jak blog, zapytasz? Właśnie z tej naszej wspólnej pasji do tworzenia stron, która nas łączy. Pomimo tego, że czasem bywa ciężko uwielbiamy to robić i postanowiliśmy, że będziemy dzielić się tutaj tym co już wiemy i umiemy. Oczywiście też cały czas się dokształcamy i rozwijamy – na pewno dzięki prowadzeniu tej strony nauczymy się nowych ciekawych rzeczy, którymi z pewnością także zechcemy się podzielić.

A skąd taka nazwa – PasjaOnline? Pasja ponieważ właśnie to nas łączy – pasja do programowania. Online właściwie można by powiedzieć, że z dwóch powodów. Po pierwsze ponieważ blog jest w Internecie czyli online, a po drugie dlatego, że strony internetowe (czyli to czym się zajmujemy) też są online. Połączenie tego dało nam nazwę naszego bloga: PasjaOnline.pl.

Nasza ekipa składa się obecnie z 10 osób. Jest to skład z różnorodnymi zainteresowaniami, dzięki czemu nie zabraknie na pewno wielu ciekawych wpisów – oczywiście dotyczących głównie stron internetowych.

Redakcja bloga PasjaOnline.pl to:

Jesteś również pasjonatem technologii webowych lub programowania? Lubisz dzielić się swoją wiedzą z innymi? Chciałbyś znaleźć się wśród naszej ekipy? Napisz do nas, cały czas chętnie nawiązujemy nowe kontakty – nie wymagamy żadnych specjalistycznych umiejętności. Wystarczą chęci, umiejętność poprawnego pisania i oczywiście pasja!

Cieszymy się, że zechciałeś odwiedzić naszą stronę i mamy nadzieję, że wpadniesz jeszcze nie raz. Nie zapomnij też polubić nas w mediach społecznościowych – dzięki temu będziesz na bieżąco wiedział co nowego. Poleć też nas swoim znajomym – będzie nam bardzo miło 😉